Pružná krajka 195mm - meruňková
Krásná jemná elastická francouzská krajka v šíři 195mm (19,5cm).
Nejčastěji se krajka využívá na spodní prádlo, využijeme ji, ale i na detaily triček, rukávy, sukně, dokonce i na různé doplňky.
Tuto krajku jsme pro vás nakoupili v Lotyšsku
Pružná krajka 195mm - meruňková
| Šíře: | 195 mm |
| Složení: | Směs polyamidu a elastanu |
| Praní: | Program na jemné prádlo nebo v ruce |
| Žehlení: | Ne |
| Sušička: | Ne |
| Kategorie: | Elastické krajky nad 50mm |
|---|---|
| Barva: | oranžová |
| Šíře: | do 200mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Elastická krajka 6,8cm - béžová
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1,5 m)
37,19 Kč bez DPH
45 Kč
Novinka
Vzorník barev - elastické půlené pruženky 12mm
Skladem
(13 ks)
131,40 Kč bez DPH
159 Kč