Proč nakupovat u nás?

V nekonečných vodách internetu najdete určitě spoustu e-shopů se zdánlivě “stejným” zbožím, tak proč vlastně nakupovat na www.gatatka-galanterie.cz?

Protože:

…provozuji první e-shop tohoto druhu v ČR.

Pokud šijete spodní prádlo, komplexnější e-shop s textilem a galanterií tohoto druhu nenajdete! Na www.gatatka-galanterie.cz si můžete být jistí, že nakoupíte opravdu vše, co k ušití spodního prádla potřebuje. Vyberou si u nás ale i švadlenky, které šijí jiný druh oblečení, máme široký sortiment pro každého.

mám široké znalosti a know-how.

Své produkty nabízím už 3 roky a během té doby jsem získala detailní znalosti kompletního sortimentu gum, krajek a galanterie. Nejen prakticky díky svému šití, ale i teoreticky přímo od výrobců. 

…mám pečlivý výběr jen toho nejlepšího sortimentu.

Neplním e-shop produkty jen, aby tu toho bylo “víc”. Každý jeden produkt je pečlivě vybraný a otestovaný tak, aby vyhověl mým vysokým nárokům a měla jsem jistotu, že budete spokojeni. Textilie musí být k pokožce velmi jemné a pružné, gumy kvalitně tkané, pletené a barevně stálé.

…v nabídce mám spoustu produktů, které jinde opravdu nenajdete.

Není to jen klišé, spoustu produktů si nechávám vyrábět na zakázku. Mohu si tak být jistá, že jsou v maximální kvalitě a že je nikde jinde mít nebudou. Jde například o tkané gumy do boxerek se vzory, jednobarevné gumy obarvované na zakázku jen pro nás, pruženky 9 mm v celkem 13 barvách a mnoho dalšího.

…nenakupuji v Číně a preferuji čistě české značky a výrobce.

Mou prioritou jsou české výrobky, čímž podporuji tuzemský trh. Pokud se některý produkt v ČR nevyrábí, hledám jeho alternativu u prodejců v rámci EU.

…každý kousek zboží pečlivě balím.  

I ten nejmenší kousek zboží je pro mne jako zlato pro zlatokopa. Proto mi záleží na tom, aby s ním tak bylo zacházeno. Gumičky balím na kartičky nebo motám do klubíček, látky a krajky rovnám do komínku a zavazuji ozdobnou stužkou, kterou můžete dále využít jako ozdobu na spodní prádlo. 

…vedu facebookovou skupinku  GAŤÁTKA - GALANTERIE, kde se můžete ptát i sdílet.

V této přátelské komunitě se můžete ptát, radit, chlubit se svými výtvory i se vzájemně motivovat. Najdete zde i fotonávody a videonávody  ZDARMA.

…jsem vám kdykoliv k dispozici on-line.

Pokud potřebujete poradit s výběrem vhodného textilu nebo galanterie, neváhejte mne kontaktovat. Vždy vám ráda poradím a pomůžu, aby se vám vaše výtvory povedly.

A co víc?

Pochopitelně férové jednání, rychlé odeslání objednávky, bezproblémový přístup k reklamacím, vstřícná komunikace a obrovská spokojenost a kladné recenze mých zákazníků. 

Tak už víte, proč se vyplatí nakupovat na  www.gatatka-galanterie.cz? Najdete tu přes 1 000 produktů pro začínající i profesionální švadlenky. 

Pořídíte u nás textilní galanterii, materiály na ušití podprsenek, plavek a spodního prádla, látky i střihy, tak neváhejte a vzhůru ke strojům :)  

Vaše Květuš.