Saténová pruženka 40mm - tělová
Guma, se kterou nikdy neuděláte chybu a ozdobíte s ní své ušité kousky k dokonalosti.
Saténová pruženka 40mm - tělová
Saténová pružná pruženka, která je velmi jemná a lesklá.
Široká pruženka se používá do pasu braletek či sukní.
Pruženka je pevná v tahu.
| Složení: | Polyester a elastan |
| Šíře | 30mm (+-5mm) |
| Pračka: | max 30°C |
| Sušička: | Ne |
| Žehlička: | Na nízký stupeň |
| Kategorie: | Pruženky saténové |
|---|---|
| Barva: | žlutá |
| Šíře: | do 50mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Elastická krajka 6,8cm - béžová
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1,5 m)
37,19 Kč bez DPH
45 Kč
Podobné produkty
Novinka
Vzorník barev - elastické půlené pruženky 12mm
Skladem
(14 ks)
131,40 Kč bez DPH
159 Kč