Bavlněný šikmý proužek 96% bavlny a 4% elastanu - Vínová
Dokonalý pružný bavlněný šikmý proužek
Bavlněný šikmý proužek 96% bavlny a 4% elastanu - Vínová
Dokonalý pružný bavlněný šikmý proužek
Skvělý na lemování všeho, co tě napadne – průkrčníků, spodního prádla, kapes, dětských kousků… a klidně i jako ramínko u podprsenky.
Proužek je příjemně pružný, krásně drží tvar a šije se s ním jedna radost.
Navíc má certifikát OEKO-TEX Standard 100, takže je vhodný i pro děti do 3 let. ✨
| Složení : | 96%bavlny a 4% elastanu |
| Šíře: | 20mm - po složení 10mm |
| Balení : | 3 metry |
| Pračka : | do max. 30°C |
| Sušička : | Ne |
| Kategorie: | Šikmé proužky |
|---|---|
| Barva: | vínová |
| Šíře: | do 20mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Podobné produkty
Český výrobek
Více za méně
Lemovací půlená pruženka 19mm - vínová
Skladem
(618 m)
14,05 Kč bez DPH
17 Kč
Novinka
Vzorník barev - elastické půlené pruženky 12mm
Skladem
(14 ks)
131,40 Kč bez DPH
159 Kč
Elastická krajka 6,8cm - béžová
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1,5 m)
37,19 Kč bez DPH
45 Kč