Elastický vyšívaný tyl 210mm - modro/oranžová
Krásný jemný elastický vyšívaný tyl v šíři 210mm (21cm).
POZOR! V místě vyšívaného vzoru, krajka nepruží.
Elastický vyšívaný tyl 210mm - modro/oranžová
Nejčastěji se elastický tyl využívá na spodní prádlo, využijeme ho, ale i na detaily triček, rukávy, sukně, dokonce i na různé doplňky.
Tuto vyšívanou krajku jsme pro vás nakoupili ve Francii
| Šíře: | 210 mm |
| Složení: | Směs polyamidu a elastanu |
| Praní: | Program na jemné prádlo nebo v ruce |
| Žehlení: | Ne |
| Sušička: | Ne |
| Kategorie: | Elastické krajky nad 50mm |
|---|---|
| Barva: | černá, žlutá |
| Šíře: | nad 200mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Elastická krajka 6,8cm - béžová
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1,5 m)
37,19 Kč bez DPH
45 Kč