Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1389 hodnocení
5
1385x
4
3x
3
1x
2
0x
1
0x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
R
Radka K.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.2.2021
S obchodem jsem maximálně spokojená,zboží je kvalitní,přístup velice příjemný a i poradí,rychlé doručení,mohu jen doporučit.
M
Mmmateska
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.2.2021
Vse super
JB
JANA BORTLIKOVA
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.2.2021
velká spokojenost,kvalitní zboží,skvělý obchod
LT
Lucie Toboláková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.2.2021
Nemám výhrady, kvalitní věcičky:) už se těším, až z toho něco spíchnu.
ZV
Zuzana Vostra
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.2.2021
ES
Eva Sudová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.2.2021
Velice jsem spokojena ,jak s krásným českým zbožím, tak s velmi milým přístupem, vždy dobrou radou a včasným dodáním .Vřele doporučuji
KP
Kristýna Prokopová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.2.2021
Naprosto :) rychlost vyřízení objednávky je blesková, zboží hezké, kvalitní a ještě dodané s milým osobním vzkazem :)
LN
Lenka Nováková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.2.2021
Naprosto skvělý obchod.
M
Marcela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.2.2021
Perfektní
RV
Renáta Vodičková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.2.2021
Výborný výběr, vřele doporučuji ????????
M
Mariana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.2.2021
Spokojenost, rychle jednání , krásné zboží ,doporučuji
KH
Katarína Hlavinová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.2.2021
VH
Vlasta Hoffmannová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.2.2021
Spokojenost, doporučuji
DK
Denisa Klimková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.2.2021
Jsem velmi spokojená, krásné věci, navíc většinou české. Dodání rychlé. ????
ED
Eva Doleželová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.2.2021
Velká spokojenost, rychlé doručení, krásné zboží, určitě doporučuji
Super
B
Blanka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.2.2021
Rychlé dodání,kvalita.Můžu všem doporučit.Osobní přístup.Jsem moc spokojená