Košíček do plavek vel. XXXL - černý
Košíček do plavek je pohodlný, pevný a přirozeně tvaruje poprsí.
Využijete ji do plavek nebo podprsenek.
Tvarovaný košíček do plavek z kvalitního materiálu je určen pro šití spodního prádla a plavek.
Je pevný, lehký a snadno se všije do různých střihů.
Díky anatomickému tvaru se dokonale přizpůsobí postavě, poprsí přirozeně tvaruje a poskytuje mu potřebnou oporu.
Košíček je vyroben z materiálu, který dobře drží tvar i po opakovaném praní a schnutí.
Vhodný pro plavky, podprsenky i sportovní topy.
| Výška: | 16cm |
| Šířka: | 16cm |
| Hloubka: | 5cm |
| Složení: | polyester, polyuretan |
| Pračka: | max. 30°C |
| Sušička: | Ne |
| Žehlička | Ne |
| Kategorie: | MATERIÁLY NA ŠITÍ |
|---|---|
| Barva: | černá |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.