Pružná/elastická krajka 12mm - šedá
Krásná jemná elastická krajka v šíři 12mm (1,2cm).
Nejčastěji se krajka využívá na spodní prádlo, využijeme ji, ale i na detaily triček, rukávy, sukně, dokonce i na různé doplňky.
Tato krajka je vyrobena v České republice
Gumička má certifikát OEKO-TEX STANDART 100 - produktová třída II - Tato třída produktů zahrnuje produkty, které přichází do přímého styku s pokožkou - například spodní prádlo, košile nebo i ložní prádlo.
Pružná/elastická krajka 12mm - šedá
Pokud chcete prádlo lemované krajkou dát do pračky. Perte v pracím pytlíku, aby jste zamezili potrhání krajky zipy a podobně.
| Šíře: | 12 mm |
| Složení: | 84% Polyamid, 16% elastan |
| Praní: | Program na jemné prádlo nebo v ruce |
| Žehlení: | Ne |
| Sušička: | Ne |
| Kategorie: | Elastické krajky do 50mm |
|---|---|
| Barva: | šedá |
| Šíře: | do 20mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Elastická krajka 6,8cm - béžová
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1,5 m)
37,19 Kč bez DPH
45 Kč