Saténová pruženka 50mm - Tmavě zelená
Guma, se kterou nikdy neuděláte chybu a ozdobíte s ní své ušité kousky k dokonalosti.
Saténová pružná pruženka, která je velmi jemná a lesklá.
Široká pruženka se používá do pasu braletek či sukní.
Pruženka je pevná v tahu.
Saténová pruženka 50mm - Tmavě zelená
| Složení: | Polyester a elastan |
| Šíře | 50mm (+-5mm) |
| Pračka: | max 30°C |
| Sušička: | Ne |
| Žehlička: | Na nízký stupeň |
| Kategorie: | Pruženky saténové |
|---|---|
| Barva: | zelená |
| Šíře: | do 50mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Podobné produkty
Cut and sew foam - pěna na košíčky 3mm - světle zelená (polyester)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(17 ks)
219,01 Kč bez DPH
265 Kč
Elastická krajka 6,8cm - béžová
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1,5 m)
37,19 Kč bez DPH
45 Kč