Lemovací půlená pruženka 19mm - oranžová
Půlená lemovací gumička v šíři 19mm od českého výrobce.
Lemovací půlená pruženka 19mm - oranžová
Půlená lemovací gumička, která je velmi příjemná na omak, krásně pruží a dobře se s ní pracuje.
Lesklá z jedné lícové strany a matná z rubové strany.
Pruženka je vhodná zejména pro začátečníky.
S touto elastickou pruženkou ozdobíte nejen spodní prádlo, ale i trička, tílka, šaty a další.
Pruženka má certifikát OEKO-TEX STANDART 100- produktová třída II ( oděvy přicházející přímo do styku a pokožkou - halenky, košile, spodní prádlo)
| Složení: | 68% Polyamid a 32%elastanu |
| Tažnost: | 170% (+-15%) |
| Šíře | 19mm (+-5mm) |
| Gramáž: | 4,53 g/m (+-10%) |
| Pračka: | max 40°C |
| Sušička: | Ne |
| Žehlička: | Na nízký stupeň |
| Kategorie: | Půlené lemovací pruženky |
|---|---|
| Barva: | oranžová |
| Šíře: | do 20mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Elastická krajka 6,8cm - béžová
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1,5 m)
37,19 Kč bez DPH
45 Kč