Ozdobná lemovací pruženka - 13mm - bílá
Ozdobná galonová lemovací gumička, která je příjemná na omak, perfektní na lemování kalhotek.
Tato pruženka bude velmi pěknou a jemnou ozdobnou na spodním prádle, tílku či košilce.
Dovoz EU
Ozdobná lemovací pruženka - 13mm - bílá
| Složení: | 75% polyamid a 25% lycra |
| Šíře: | 13 mm (+- 1mm) |
| Tažnost: | 140% (+-15%) |
| Váha: | 2,50g/M (+-10%) |
| Pračka: | max. 40°C |
| Sušička: | Ne |
| Žehlička: | Ne |
| Kategorie: | Ozdobné pruženky |
|---|---|
| Barva: | bílá |
| Šíře: | do 20mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Podobné produkty
Český výrobek
Šicí nit Unipoly 120 - barva číslo 001 - bílá
Skladem
(9 ks)
22,31 Kč bez DPH
27 Kč
Bavlněný šikmý proužek 96% bavlny a 4% elastanu - BÍLÁ
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(15 balení)
65,29 Kč bez DPH
79 Kč
Český výrobek
Více za méně
Lemovací půlená pruženka 19mm - bílá
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(83 m)
14,05 Kč bez DPH
17 Kč
Český výrobek
Šicí nit Unipoly 120 - barva číslo 710 - ecru
Skladem
(17 ks)
22,31 Kč bez DPH
27 Kč
Novinka
Vzorník barev - elastické půlené pruženky 12mm
Skladem
(13 ks)
131,40 Kč bez DPH
159 Kč
Elastická krajka 6,8cm - béžová
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1,5 m)
37,19 Kč bez DPH
45 Kč