Ozdobná lemovací pruženka - 13mm - červená
Ozdobná galonová lemovací gumička, která je příjemná na omak, perfektní na lemování kalhotek.
Tato pruženka bude velmi pěknou a jemnou ozdobnou na spodním prádle, tílku či košilce.
Dovoz EU
Ozdobná lemovací pruženka - 13mm - červená
| Složení: | 75% polyamid a 25% lycra |
| Šíře: | 13 mm (+- 1mm) |
| Tažnost: | 140% (+-15%) |
| Váha: | 2,50g/M (+-10%) |
| Pračka: | max. 40°C |
| Sušička: | Ne |
| Žehlička: | Ne |
| Kategorie: | Ozdobné pruženky |
|---|---|
| Barva: | červená |
| Šíře: | do 20mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Podobné produkty
Více za méně
Bavlněný úplet s elastanem - červený
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(18,8 m)
197,52 Kč bez DPH
239 Kč
Novinka
Vzorník barev - elastické půlené pruženky 12mm
Skladem
(14 ks)
131,40 Kč bez DPH
159 Kč