Ozdobná pruženka 9 mm - tmavě šedá
Ozdobná lemovací gumička, která je příjemná na omak, perfektní na lemování kalhotek.
Tato pruženka bude velmi pěknou a jemnou ozdobnou na spodním prádle, tílku či košilce.
Český výrobce
Pruženka má certifikát OEKO-TEX STANDART 100- produktová třída II ( Oděvy přicházející přímo do styku s pokožkou - halenky, košile, spodní prádlo)
Ozdobná pruženka 9 mm - tmavě šedá
| Složení: | 85% polyamid a 15% lycra |
| Šíře: | 9 mm (+- 1mm) |
| Tažnost: | 140% (+-15%) |
| Váha: | 2,50g/M (+-10%) |
| Pračka: | max. 40°C |
| Sušička: | Ne |
| Žehlička: | Ne |
Návod jak elastickou gumičku našít
| Kategorie: | Ozdobné pruženky |
|---|---|
| Barva: | šedá |
| Šíře: | do 10mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Podobné produkty
Český výrobek
Pružná krajka s motýlkem - šedá
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(0,8 m)
57,02 Kč bez DPH
69 Kč
Český výrobek
15% sleva
Pružná/elastická krajka 15mm - šedá
Skladem
(2 m)
13,35 Kč bez DPH
16,15 Kč