Powernet - pružná síťovina 155g/m2 - bílá
Dokonalá pružná síťovina, která je pružná oběma směry.
Jedná se o tvarovací mikrovlákno, které je velmi jemné na omak.
Síťovina je vhodná na podprsenky, kalhotky, na plavky a nebo vsadky do legín.
Tento powernet je s nižší gramáží, tudíž ho využijeme na více místech.
Je pružný, ale zároveň i hodně pevný.
Výrobce Lauma Lotyšsko - světový výrobce materiálů na spodní prádlo
| Složení: | 65% polyamid a 35% lycra |
| Šíře: | 140cm |
| Hmotnost: | 155g/m2 |
| Pračka: | 40°C |
| Žehlička: | Ano |
| Sušička: | Ne |
Tento materiál má certifikát OEKO-TEX STANDART 100 - produktová třída II ( oděvy přicházející přímo do styku a pokožkou - halenky, košile, spodní prádlo)
A na co se ten powernet používá?
| Kategorie: | Powernet - látka na zadní pás podprsenky |
|---|---|
| Barva: | bílá |
| Šíře: | do 200cm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.