Pruženka ramínková 12mm - bílá
Jemné pružné ramínko na podprsenku v šíři 12 mm.
Ramínko je vhodné na podprsenky, braletky, topy, plavky, šaty.
Pruženka ramínková 12mm - bílá
Pruženka má certifikát OEKO-TEX - STANDART 100- produktová třída II (Oděvy přicházející přímo do styku s pokožkou - halenky, košile, spodní prádlo)
| Složení: | 69% polyester a 33% elastan |
| Délka: | 1m |
| Šíře: | 12 mm (+- 1mm) |
| Váha: | 5,9g (+-10%) |
| Pračka: | max. 40°C |
| Sušička: | Ne |
| Žehlička: | Na mírný stupeň |
| Kategorie: | Pruženky ramínkové |
|---|---|
| Barva: | bílá |
| Šíře: | do 10mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Český výrobek
Více za méně
Kroužek ramínkový 11mm - kov - bílá
Skladem
(60 ks)
4,13 Kč bez DPH
5 Kč
Více za méně
Měkká tenká nepružná podšívka - bílá
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(28,6 m)
164,46 Kč bez DPH
199 Kč
Novinka
Více za méně
Zkracovač ramínkový 12mm - kov - bílá
Skladem
(300 ks)
4,13 Kč bez DPH
5 Kč
Novinka
Více za méně
Kroužek ramínkový 12mm - kov - bílá
Skladem
(300 ks)
4,13 Kč bez DPH
5 Kč
Podobné produkty
Český výrobek
Pruženka podprsenková 11mm - bílá
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(45 m)
15,70 Kč bez DPH
19 Kč