Pružný tyl - růžová
Jedná se o průhlednou, jemnou síťovinu, která se používá různé vsadky na kalhotky, vhodný jako jemná pružná podšívka do podprsenek.
Jestli hledáte příjemný materiál na tělo, tak tato síťovina vás určitě potěší.
Pružný tyl je v české kvalitě.
Pružný tyl - růžová
| Šíře: | 150cm |
| Složení: | 72,5% polyamid a 28,5% elastan |
| Gramáž: | 60 gramů |
| Pračka: | max. 30°C |
| Žehlička: | Na mírný stupeň bez napařování |
| Sušička: | Ne |
| Kategorie: | Elastický tyl |
|---|---|
| Barva: | růžová |
| Šíře: | 150cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Novinka
Vzorník barev - elastické půlené pruženky 12mm
Skladem
(14 ks)
131,40 Kč bez DPH
159 Kč
Elastická krajka 6,8cm - béžová
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1,5 m)
37,19 Kč bez DPH
45 Kč