Saténová pruženka 50mm - cyklamén
Guma, se kterou nikdy neuděláte chybu a ozdobíte s ní své ušité kousky k dokonalosti.
Saténová pružná pruženka, která je velmi jemná a lesklá.
Široká pruženka se používá do pasu braletek či sukní.
Pruženka je pevná v tahu.
Saténová pruženka 50mm - cyklamén
| Složení: | Polyester a elastan |
| Šíře | 50mm (+-5mm) |
| Pračka: | max 30°C |
| Sušička: | Ne |
| Žehlička: | Na nízký stupeň |
| Kategorie: | Pruženky saténové |
|---|---|
| Barva: | růžová |
| Šíře: | do 50mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Český výrobek
Více za méně
Lemovací půlená pruženka 19mm - cyklamén
Skladem
(41 m)
14,05 Kč bez DPH
17 Kč
Český výrobek
Více za méně
Pruženka, guma tkaná 30mm - do boxerek - Cyklamén
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(610,2 m)
23,14 Kč bez DPH
28 Kč
Český výrobek
Více za méně
Pruženka, guma tkaná 35mm - do boxerek - Cyklamén
Skladem
(697,3 m)
26,45 Kč bez DPH
32 Kč
Elastická krajka 6,8cm - béžová
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1,5 m)
37,19 Kč bez DPH
45 Kč
Podobné produkty
Novinka
Vzorník barev - elastické půlené pruženky 12mm
Skladem
(13 ks)
131,40 Kč bez DPH
159 Kč