Bavlněný šikmý proužek 96% bavlny a 4% elastanu - BABY RŮŽOVÁ
Dokonalý pružný bavlněný šikmý proužek
Bavlněný šikmý proužek 96% bavlny a 4% elastanu - BABY RŮŽOVÁ
Dokonalý pružný bavlněný šikmý proužek
Skvělý na lemování všeho, co tě napadne – průkrčníků, spodního prádla, kapes, dětských kousků… a klidně i jako ramínko u podprsenky.
Proužek je příjemně pružný, krásně drží tvar a šije se s ním jedna radost.
Navíc má certifikát OEKO-TEX Standard 100, takže je vhodný i pro děti do 3 let. ✨
| Složení : | 96%bavlny a 4% elastanu |
| Šíře: | 20mm - po složení 10mm |
| Balení : | 3 metry |
| Pračka : | do max. 30°C |
| Sušička : | Ne |
| Kategorie: | Šikmé proužky |
|---|---|
| Barva: | růžová |
| Šíře: | do 20mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Více za méně
Pruženka 24mm lemovací půlená - baby růžová
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Skladem
(245 m)
15,70 Kč bez DPH
19 Kč
Více za méně
Ozdobná lemovací pruženka - 13mm - baby růžová
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(207 m)
13,22 Kč bez DPH
16 Kč
Český výrobek
15% sleva
Více za méně
Prádlová pruženka ozdobná 11mm - baby růžová
Skladem
(160 m)
10,54 Kč bez DPH
12,75 Kč