Ozdobná elastická krajka 35mm - starorůžová
Krásná jemná elastická krajka v šíři 35mm (3,5cm).
Nejčastěji se krajka využívá na spodní prádlo, využijeme ji, ale i na detaily triček, rukávy, sukně, dokonce i na různé doplňky.
Tato krajka je vyrobena v České republice
Krajka má certifikát OEKO-TEX STANDART 100 - produktová třída II - Tato třída produktů zahrnuje produkty, které přichází do přímého styku s pokožkou - například spodní prádlo, košile nebo i ložní prádlo.
Ozdobná elastická krajka 35mm - starorůžová
Pokud chcete prádlo lemované krajkou dát do pračky. Perte v pracím pytlíku, aby jste zamezili potrhání krajky zipy a podobně.
| Šíře: | 35 mm |
| Složení: | 90% Polyamid, 10% elastan |
| Praní: | Program na jemné prádlo nebo v ruce |
| Žehlení: | Ne |
| Sušička: | Ne |
| Kategorie: | Elastické krajky do 50mm |
|---|---|
| Barva: | růžová |
| Šíře: | do 50mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Novinka
Vzorník barev - elastické půlené pruženky 12mm
Skladem
(14 ks)
131,40 Kč bez DPH
159 Kč
Podobné produkty
Více za méně
Ozdobná lemovací pruženka - 13mm - starorůžová
Skladem
(258 m)
13,22 Kč bez DPH
16 Kč
Více za méně
Pruženka 24mm lemovací půlená - starorůžová
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(202 m)
15,70 Kč bez DPH
19 Kč
Elastická krajka 6,8cm - béžová
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1,5 m)
37,19 Kč bez DPH
45 Kč