Ozdobná pruženka 9 mm - tmavě modrá
Ozdobná lemovací gumička, která je příjemná na omak, perfektní na lemování kalhotek.
Tato pruženka bude velmi pěknou a jemnou ozdobnou na spodním prádle, tílku či košilce.
Český výrobce
Pruženka má certifikát OEKO-TEX STANDART 100 - produktová třída II ( Oděvy přicházející přímo do styku s pokožkou - halenky, košile, spodní prádlo)
Ozdobná pruženka 9 mm - tmavě modrá
Hledáte ozdobnou gumičku, která dobře vypadá, je jemná k pokožce a jednoduše se našívá? Tak jste našli!
Tato pruženka je vyráběná přímo pro šití spodního prádla a navíc máme skladem mnoho barev.
Nákupem této pruženky navíc podpoříte českého výrobce, který tuto pruženku pro nás vyrábí na zakázku.
| Složení: | 85% polyamid a 15% lycra |
| Šíře: | 9 mm (+- 1mm) |
| Tažnost: | 140% (+-15%) |
| Váha: | 2,50g/M (+-10%) |
| Pračka: | max. 40°C |
| Sušička: | Ne |
| Žehlička: | Ne |
| Kategorie: | Ozdobné pruženky |
|---|---|
| Barva: | modrá |
| Šíře: | do 10mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Novinka
Vzorník barev - elastické půlené pruženky 12mm
Skladem
(13 ks)
131,40 Kč bez DPH
159 Kč
Podobné produkty
Český výrobek
Více za méně
Lemovací půlená pruženka 19mm - tmavě modrá
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 m)
14,05 Kč bez DPH
17 Kč
Více za méně
Ozdobná lemovací pruženka - 13mm - tmavě modrá
Skladem
(207 m)
13,22 Kč bez DPH
16 Kč
Více za méně
Bavlněný úplet s elastanem - tmavě modrá
Skladem
(19,3 m)
197,52 Kč bez DPH
239 Kč
Více za méně
Ozdobná lemovací pruženka - 13mm - zelená
Skladem
(33 m)
13,22 Kč bez DPH
16 Kč