Ozdobná lemovací pruženka - 13mm - tmavě modrá
Ozdobná galonová lemovací gumička, která je příjemná na omak, perfektní na lemování kalhotek.
Tato pruženka bude velmi pěknou a jemnou ozdobnou na spodním prádle, tílku či košilce.
Dovoz EU
Ozdobná lemovací pruženka - 13mm - tmavě modrá
| Složení: | 75% polyamid a 25% lycra |
| Šíře: | 13 mm (+- 1mm) |
| Tažnost: | 140% (+-15%) |
| Váha: | 2,50g/M (+-10%) |
| Pračka: | max. 40°C |
| Sušička: | Ne |
| Žehlička: | Ne |
| Kategorie: | Ozdobné pruženky |
|---|---|
| Barva: | modrá |
| Šíře: | do 20mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Podobné produkty
Český výrobek
Více za méně
Lemovací půlená pruženka 19mm - tmavě modrá
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 m)
14,05 Kč bez DPH
17 Kč
Český výrobek
Více za méně
Ozdobná pruženka 9 mm - tmavě modrá
Skladem
(166 m)
11,57 Kč bez DPH
14 Kč
Více za méně
Měkká tenká nepružná podšívka - tmavě modrá
Skladem
(22,9 m)
164,46 Kč bez DPH
199 Kč
Více za méně
Pruženka 24mm lemovací půlená - tmavě modrá
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(32 m)
15,70 Kč bez DPH
19 Kč
Více za méně
Bavlněný úplet s elastanem - tmavě modrá
Skladem
(19,3 m)
197,52 Kč bez DPH
239 Kč